Util (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Time
sl: Čas

en: never
sl: nikoli

en: Theme
sl: Tema

en: Configure
sl: Nastavi

en: Configuration saved.
sl: Nastavitve shranjene.

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Revisions
sl: Različice

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Key
sl: Ključ

en: Permission
sl: Dovoljenje
