Util (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: never
sq: asnjëherë

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Configuration saved.
sq: Konfigurimi u ruajt.

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Revisions
sq: Revizione

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Other
sq: Tjetër

en: Permission
sq: Të drejta

en: !author has not created any blog entries.
sq: !author nuk ka krijuar asnjë zë në ditar.
