Util (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Status
ru: Байдал

en: Type
ru: Янзы

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: Name
ru: Ат

en: Help
ru: Дуза

en: Default
ru: Ниити

en: never
ru: кажан-даа эвес
