Util (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Configuration saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Base
ug: ئاساس

en: Other
ug: باشقا

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: Edit Link
ug: ئۇلانمىنى تەھرىرلەش
