Universally Unique IDentifier (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: The comment UUID.
cs: UUID komentáře.

en: The file UUID.
cs: UUID souboru.

en: The term UUID.
cs: UUID termínu.

en: The user UUID.
cs: UUID uživatele.
