Universally Unique IDentifier (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Synchronization
es: Sincronización

en: The comment UUID.
es: El UUID del comentario

en: The file UUID.
es: El UUID del archivo.

en: The node UUID.
es: El UUID del nodo.

en: The term UUID.
es: El UUID del término.

en: The user UUID.
es: El UUID del usuario
