Universally Unique IDentifier (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: The comment UUID.
et: Kommentaari UUID.

en: The file UUID.
et: Faili UUID.

en: The term UUID.
et: Termi UUID.

en: The user UUID.
et: Kasutaja UUID.
