Universally Unique IDentifier (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: The comment UUID.
fi: Kommentin UUID.

en: The file UUID.
fi: Tiedoston UUID.

en: The node UUID.
fi: Solmun UUID.

en: The term UUID.
fi: Termin UUID.

en: The user UUID.
fi: Käyttäjän UUID.
