Universally Unique IDentifier (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: The comment UUID.
it: UUID del commento.

en: The file UUID.
it: UUID del file.

en: The node UUID.
it: UUID del nodo.

en: The term UUID.
it: UUID del termine.

en: The user UUID.
it: UUID dell'utente.
