Universally Unique IDentifier (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Synchronization
nl: Synchronisatie

en: The comment UUID.
nl: De reactie-UUID

en: The file UUID.
nl: De bestands-UUID

en: The node UUID.
nl: De node-UUID.

en: The term UUID.
nl: De term-UUID

en: The user UUID.
nl: De gebruiker-UUID.
