Universally Unique IDentifier (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Synchronization
pl: Synchronizacja

en: Create missing UUIDs
pl: Utwórz brakujące UUIDy

en: The comment UUID.
pl: UUID komentarza.

en: File UUID
pl: UUID pliku

en: The file UUID.
pl: UUID pliku.

en: Node UUID
pl: UUID węzła

en: The term UUID.
pl: UUID terminu.

en: User UUID
pl: UUID użytkownika

en: The user UUID.
pl: UUID użytkownika
