Universally Unique IDentifier (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: The comment UUID.
ro: UUID-ul comentariului.

en: The file UUID.
ro: UUID-ul fișierului.

en: The node UUID.
ro: UUID-ul nodului.

en: The term UUID.
ro: UUID-ul termenului.

en: The user UUID.
ro: UUID-ul utilizatorului.
