Universally Unique IDentifier (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Synchronization
ru: Синхронизация

en: The comment UUID.
ru: UUID комментария.

en: The file UUID.
ru: UUID файла.

en: The node UUID.
ru: UUID материала.

en: The term UUID.
ru: UUID термина.

en: The user UUID.
ru: UUID пользователя.
