Universally Unique IDentifier (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: The comment UUID.
sv: UUID för kommentaren.

en: The file UUID.
sv: UUID för filen.

en: The node UUID.
sv: UUID för noden.

en: The term UUID.
sv: UUID för termen.

en: The user UUID.
sv: UUID för användaren.
