Universally Unique IDentifier (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: The comment UUID.
th: ความคิดเห็น UUID

en: The file UUID.
th: ไฟล์ UUID

en: The node UUID.
th: node UUID

en: The term UUID.
th: term UUID.

en: The user UUID.
th: ผู้ใช้ UUID
