Universally Unique IDentifier (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: The comment UUID.
tr: Yorum UUID'si.

en: The file UUID.
tr: Dosya UUID'si.

en: The term UUID.
tr: Terim UUID'si.

en: The user UUID.
tr: Kullanıcı UUID'si.
