Universally Unique IDentifier (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Synchronization
uk: Синхронізація

en: The comment UUID.
uk: UUID коментаря.

en: The file UUID.
uk: UUID файла.

en: The node UUID.
uk: UUID матеріалу(ноди).

en: The term UUID.
uk: UUID терміна.

en: The user UUID.
uk: UUID користувача.
