Universally Unique IDentifier (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Synchronization
pl: Synchronizacja

en: Create missing UUIDs
pl: Utwórz brakujące UUIDy

en: The entity type.
pl: Typ encji.

en: File UUID
pl: UUID pliku

en: Node UUID
pl: UUID węzła

en: User UUID
pl: UUID użytkownika

en: Universally unique identifiers
pl: Unikalne uniwersalne identyfikatory

en: The UUID of the node.
pl: UUID węzła

en: The UUID of the user.
pl: UUID użytkownika
