Universally Unique IDentifier (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Are you sure?
pt: Você tem certeza?

en: Synchronization
pt: Sincronização

en: The entity type.
pt: O tipo de entidade.

en: Administer UUID
pt: Administrar UUID

en: Load by UUID
pt: Carregar pelo UUID
