Universally Unique IDentifier (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Synchronization
ca: Sincronitzaqció

en: The comment UUID.
ca: L'UUID del comentari.

en: The file UUID.
ca: El UUID del fitxer.

en: The node UUID.
ca: L'UUID del node.

en: The term UUID.
ca: El terme UUID.

en: The user UUID.
ca: UUID de l'usuari.
