Universally Unique IDentifier (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: The comment UUID.
da: Kommentar UUID.

en: The file UUID.
da: Fil UUID.

en: The node UUID.
da: Node UUID.

en: The term UUID.
da: Term UUID.

en: The user UUID.
da: Bruger UUID.
