Universally Unique IDentifier (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Synchronization
pt: Sincronização

en: Administer UUID
pt: Administrar UUID

en: The comment UUID.
pt: O UUID do comentário.

en: The file UUID.
pt: O UUID do arquivo.

en: The node UUID.
pt: O UUID do node.

en: The term UUID.
pt: O UUID do termo.

en: The user UUID.
pt: O UUID do usuário.
