Universally Unique IDentifier (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: The comment UUID.
pt: UUID do comentário.

en: The file UUID.
pt: O ficheiro UUID.

en: The node UUID.
pt: O UUID do nó.

en: The term UUID.
pt: O termo UUID.

en: The user UUID.
pt: O utilizador UUID.
