UUID Entity Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Choose one
ca: Escolliu-ne una
