UUID Entity Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Choose one
cs: Vyberte jednu
