UUID Entity Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Add new item
da: Tilføj nyt element

en: Choose one
da: Vælg en
