UUID Entity Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Type
de: Typ

en: Add new item
de: Neues Element hinzufügen

en: Current items
de: Aktuelle Einträge
