UUID Entity Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Add new item
el: Προσθήκη νέου αντικειμένου
