UUID Entity Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Add new item
fr: Ajouter un nouvel élément

en: Choose one
fr: Choisissez une réponse
