UUID Entity Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Add new item
hu: Új elem hozzáadása

en: Choose one
hu: Választás
