UUID Entity Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Choose one
id: Pilih salah satu
