UUID Entity Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Choose one
ja: 選択したもの
