UUID Entity Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Add new item
lt: Pridėti naują elementą
