UUID Entity Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Choose one
lv: Izvēlies vienu
