UUID Entity Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Add new item
pl: Dodaj nowy element

en: Choose one
pl: Wybierz jedno

en: Choose a type first.
pl: Najpierw wybierz typ
