UUID Entity Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Add new item
pt: Adicionar novo item

en: Choose one
pt: Escolha uma
