UUID Entity Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Add new item
ru: Добавить новый пункт

en: Choose one
ru: Выберите
