UUID Entity Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Add new item
uk: Додати новий пункт

en: Choose one
uk: Виберіть один
