UUID Entity Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Choose one
vi: chọn một
