UUID Entity Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Add new item
es: Agregar nuevo elemento

en: Choose one
es: Elija uno
