UUID Entity Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Add new item
it: Aggiungi nuovo elemento

en: Choose one
it: Scegliere una risposta
