UUID Entity Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Choose one
sv: Välj en
