UUID Entity Autocomplete (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Choose one
tr: Seçim
