UUID Features Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Taxonomy Term
sk: Termín taxonómie
