UUID Features Integration (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: Book
be: Падшыўка

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Features
be: Функцыі

en: Taxonomy Term
be: Тэрмін таксаноміі
