UUID Features Integration (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: Book
el: Βιβλίο

en: Users
el: Χρήστες

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Taxonomy Term
el: Όρος ταξινόμησης
