UUID Features Integration (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: Book
et: Raamat

en: Users
et: Kasutajad

en: Features
et: Omadused

en: Taxonomy Term
et: Taksonoomiatermin

en: Commerce Product
et: Commerce'i toode
