UUID Features Integration (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: Book
gl: Libro

en: Users
gl: Usuarios

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Taxonomy Term
gl: Término de taxonomía

en: Commerce Product
gl: Produto de Commerce
