UUID Features Integration (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Book
hr: Knjiga

en: Users
hr: Korisnici

en: Features
hr: Značajke
