UUID Features Integration (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Content
id: Konten

en: Book
id: Buku

en: Users
id: Pengguna

en: Features
id: Fitur

en: Taxonomy Term
id: Istilah Taksonomi
